На Уманщині відбулися змагання з міні-футболу серед юнаків

Дата: 04.12.2019 17:05
Кількість переглядів: 566

29 листопада 2019 року в спортивній залі Кочубіївської ЗОШ відбулись змагання з міні-футболу серед юнаків. Участь взяли 15 команд з ЗЗСО району: Дмитрушківська ЗОШ, Доброводівський НВК, Бабанська ЗОШ, Танський НВК, Родниківська ЗОШ, Городецька ЗОШ, Ладижинська ЗОШ, Колодистенська ЗОШ, Собківський НВК, Полянецька ЗОШ, Паланська ЗОШ, Текучанська філія, Іванівська ЗОШ, Старобабанівська ЗОШ та Кочубіївська ЗОШ. Гравців розподілили на 4 групи. Групу А очолив чемпіон сезону 2018 – команда с. Дмитрушки, а групи Б, В, Г – призери, команди сіл Родниківка, Колодисте та Текуча.

Змагання в групах відбулися за коловою системою. Переможці групових етапів, команди Дмитрушківської, Колодистенської, Кочубіївської та Родниківської ЗОШ, зустрілись у півфіналі. За результатами ігор між командами Родниківки і Дмитрушок (0:5), та командами Кочубіївки і Колодистого (6:1), відбулись ігри за І-ІІ, ІІІ-ІV місця.

У підсумку змагань команда Дмитрушківської ЗОШ знову стала чемпіоном, Кочубіївська ЗОШ посіла ІІ місце, Родниківська ЗОШ – ІІІ місце. Переможець, призери та команди, які посіли ІІ місце в групових етапах (с. Бабанка, с. Городецьке, с. Собківка, с. Текуча) увійшли до вищої ліги.

Бажаємо гравцям спортивних досягнень у подальших змаганнях!