Сергій Жорницький взяв участь у засіданнях комісій районної ради

З метою підготовки до сесії Уманської районної ради 16 грудня відбулися засідання постійних профільних комісій та президії районної  ради, в яких взяв участь перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький.

На засіданнях було детально розглянуте та обговорене кожне питання, що виноситься на сесію. Загалом їх буде майже три десятка, зокрема:

- Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

- Про районну цільову програму «Призовна дільниця»  на 2020 – 2021 роки

- Про програму  фінансової підтримки КП «Уманьрайрембуд» Уманської районної ради  на 2020 рік.

- Про затвердження цільової програми підтримки військовослужбовців, які уклали контракт в 2019-2020 роках.

- Про внесення змін до районної  комплексної програми «Турбота»  на 2014-2020 роки.

- Про внесення змін до районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки(перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки.

- Про внесення змін  до Програми удосконалення роботи органів виконавчої влади в Уманському районі на 2018-2019 роки

- Про затвердження районної   програми «Організація харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій у закладах загальної середньої освіти району на 2020 рік».

Позачергова сесія районної ради запланована на 17 грудня 2019 р.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА