Першокласники Уманського району отримали в подарунок нові сучасні телевізори

Дата: 16.12.2019 17:04

Із 1 вересня 2018 року в дію вступила реформа початкової освіти «Нова українська школа», яка передбачає радикальні зміни освітнього середовища у закладах загальної середньої освіти. Старту реформи передувала масштабна підготовка, направлена на три основні зміни: створення нового освітнього середовища, нового змісту освіти та перепідготовку вчителів.

Ці питання перебувають під особливою увагою районної влади, яка докладає максимум зусиль для того, щоб навчання першокласників було якісним, змістовним, і, водночас, захоплюючим. Так, нещодавно перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар завітали в Доброводівський та Бабанський заклади освіти з приємною місією. Метою візиту стало вручення  сучасних телевізорів для учнів 1 класу (у комплекті з кабелем та відповідним кріпленням).

Варто відмітити, що такий подарунок отримають всі заклади загальної середньої освіти району, у яких є перші класи. Це стало можливим за рахунок економного використання освітньої субвенції. Для оновлення кабінетів, де навчаються першокласники, придбано 19 сучасних телевізорів для 17 закладів освіти Уманського району. Вартість телевізорів становить 121749,42 грн.

Загалом у 2019/2020 навчальному році були передбачені кошти в сумі 789,9 тис. грн на умовах співфінансування з державним бюджетом 10/90 (з державного бюджету – 712,8 тис. грн та з місцевого – 77,1 тис. грн). Кошти були спрямовані на:

- дидактичні матеріали – 220,3 тис. грн;

- сучасні меблі (парти) – 230,2 тис. грн;

- комп’ютерне обладнання – 320,7 тис. грн;

- підвищення кваліфікації педагогічних працівників – 18,67 тис. грн.

Окрім того, для осучаснення кабінетів хімії та біології в заклади освіти району закуплено прилади на суму 624 тис. грн.

За інформацією відділу взаємодії з громадськістю

апарату райдержадмінстрації