Енергетиків привітали з професійним святом

Дата: 20.12.2019 14:56

Щорічно 22 грудня в Україні відзначається День енергетика. З цієї нагоди 20 грудня перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький взяв участь у святкових заходах. Звертаючись до енергетиків Уманщини, Сергій Петрович побажав їм успішної праці, стабільного функціонування енергетичної галузі, яка є вагомою складовою економіки держави та повсякденного побуту громадян.

- Слова вдячності та поваги – усім, кому тисячі сімей нашого району завдячують теплом і світлом у своїх домівках. Високо цінуємо ваші великі зусилля, мужність та професіоналізм. Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!, - зазначив Сергій Жорницький.

За багаторічну сумлінну працю в галузі енергетики, високий професіоналізм та з нагоди Дня енергетика Почесними грамотами районної державної адміністрації були нагородженні:

- Рассказов Андрій Володимирович – електромонтер з експлуатації розподільчих мереж 5 групи служби розподільчих мереж Уманських енергетичних мереж;

- Декар Михайло Феодосійович – електромонтер оперативно-виїзної бригади 5 групи служби розподільчих мереж Уманських енергетичних мереж;

- Гучок Наталія Володимирівна – контролер комерційної служби ІІ групи Уманських енергетичних мереж;

- Мірошниченко Валентина Андріївна – контролер комерційної служби ІІІ групи Уманських енергетичних мереж;

- Мороз Валентина Василівна – контролер комерційної служби ІІІ групи Уманських енергетичних мереж.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА