Мінсоцполітики розроблено інтерактивні карти щодо розвитку сімейних форм виховання в Україні

Дата: 21.12.2019 12:46

Команда Міністерства соціальної політики України розробляє інтерактивні карти, що містять інформацію про дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, які взяли на себе відповідальність по вихованню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Карти містять інформацію щодо кількості зазначених сімей, дітей, які в них проживають, у розрізі областей, районів, деяких ОТГ.

Карти дають можливість використовувати статистичні матеріали для аналітичної роботи фахівцями, що працюють у сфері захисту прав дітей, розвитку сімейних форм виховання.

Крім того, це нагода для керівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування зробити елементарний порівняльний аналіз стану справ у власному регіоні та у інших містах і районах України для планування створення нових дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей.

Інформація стане у нагоді і представникам громадського сектору, підприємствам соціально відповідального бізнесу, установам, організаціям для розробки програм та проведення заходів щодо підтримки розвитку сімейних форм виховання в Україні.

Нагадаємо, Мінсоцполітики раніше опубліковано набір інтерактивних карт щодо системи інтернатів в Україні.