Техніки та майна вилучили на понад мільйон: на Черкащині проводять заходи із припинення діяльності гральних закладів

На території  Черкаської області працюють мобільні групи з числа оперативних працівників, слідчих та співробітників УСР. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Черкаської області.

На території області створено та  працює 10 мобільних груп до яких входять оперативники, слідчі та працівники управління стратегічних розслідувань.

За час відпрацювання вилучено комп’ютерну техніку та інше майно на загальну суму понад один мільйон гривень.

Також, окремі мобільні групи створені в кожному відділі та відділенні поліції області.

Разом з тим поліція звертається до громадян із проханням у разі виявлення функціонування таких закладів, повідомляти інформацію на спецлінію «102».