Про ліквідацію підрозділу статистики у районі

Дата: 03.01.2020 15:45

Фото без описуУ зв’язку з оптимізацією структури територіальних органів Держстату, яка передбачає перехід на дворівневу систему збирання державної статистичної та фінансової звітності від респондентів, з 01 січня 2020 року відокремлені підрозділи статистики у районах закриваються.

Подання державної статистичної та фінансової звітності респондентами буде здійснюватися безпосередньо до Головного управління у Черкаській області за адресою:  м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 39.

Респондентам, які подавали статистичну звітність в паперовому вигляді, пропонуємо скористатись безкоштовним програмним забезпеченням «Кабінет респондента» на веб-сайті Головного управління статистики (www.ck.ukrstar.gov.ua) або за посиланням https://statzvit.ukrstat.gov.ua/.

«Кабінет респондента» підтримує роботу з електронними підписами наступних кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг:

Інфораційно-довідковий департамент ДФС

Акредитований центр сертифікації ключів ПАТ «НДУ»

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

АЦСК ринку електричної енергії

ТОВ «Центр сертифікаціїключів Україна»

Кваліфікований надавач ЕДП «Казначейство»

МВС України

АЦСК Національного банку України

ТОВ «Ключові системи»

АЦСК Генеральної прокуратури України

органів юстиції України

АЦСК ДП «УСС»

«MASTERKEY «ТОВ»АРТ-МАСТЕР»

Акредитований Центр сертифікації ключів ЗСУ

АЦСК Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк»

Акредитований Центр сертифікації ключів Укрзалізниці

З питань подання звітів через програмне забезпечення  «Кабінет респондента» та інших питань пропонує звернутися до Головного управління статистики у Черкаській області за телефонами:

(0472) 33-89-70,  (0472) 33-89-60,   (093) 354-63-69,  (093) 354-63-75.

Обирайте електронне звітування для Вашої зручності та своєчасності подання статистичної звітності!