Щедрували для мешканців стаціонарного відділення терцентру

13 січня на свято Маланки працівники та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Наталія Кицик відвідали Рижавське стаціонарне відділення територіального центру, аби привітати його мешканців з різдвяними святами та вручити святкові гостинці.

Також у гості  до одиноких літніх людей з колядками та щедрівками, з найкращими віншуваннями завітали учасники народного фольклорного ансамблю «Калинонька» с. Краснопілка, які додали знедоленим людям гарного настрою, позитиву, натхнення до життя. Кожен учасник намагався передати частинку своєї душі та добра. І їм це вдалося! Так як люди дякували їм  зі сльозами на очах, їхні серця наповнились щастям.

У стаціонарному відділенні проживають 20 одиноких непрацездатних громадян. Вони щиро дякували всім благодійникам за привітання і подарунки, а ще більше були вдячні за увагу і турботу, за спілкування.

Гості привітали підопічних установи зі святами та побажали міцного здоров’я, довгих років життя, всіляких гараздів і кожному вручили святкові подарунки та солодощі.

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району