Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Щедрували для мешканців стаціонарного відділення терцентру

Переглядів: 234

13 січня на свято Маланки працівники та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Наталія Кицик відвідали Рижавське стаціонарне відділення територіального центру, аби привітати його мешканців з різдвяними святами та вручити святкові гостинці. 

Також у гості  до одиноких літніх людей з колядками та щедрівками, з найкращими віншуваннями завітали учасники народного фольклорного ансамблю «Калинонька» с. Краснопілка, які додали знедоленим людям гарного настрою, позитиву, натхнення до життя. Кожен учасник намагався передати частинку своєї душі та добра. І їм це вдалося! Так як люди дякували їм  зі сльозами на очах, їхні серця наповнились щастям.

У стаціонарному відділенні проживають 20 одиноких непрацездатних громадян. Вони щиро дякували всім благодійникам за привітання і подарунки, а ще більше були вдячні за увагу і турботу, за спілкування.

Гості привітали підопічних установи зі святами та побажали міцного здоров’я, довгих років життя, всіляких гараздів і кожному вручили святкові подарунки та солодощі.

 

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району« повернутися до списку новин