На митниці запрацювали всі сканери – це сприятиме викоріненню корупції

Ефективна та безперебійна робота сканерів, які запрацювали на всіх митних пунктах пропуску, сприятиме викоріненню корупції та збільшенню надходжень до держбюджету. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Нагадаємо, всі сканери запрацювали на митниці за дорученням Глави Уряду за результатами робочої поїздки в Чернівці.

Сканери, які нарешті запрацювали, автоматично надсилають дані до центрального апарату Держмитслужби в електронному вигляді.

Відсьогодні на пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ», що на кордоні з Польщею, працює сканер для вантажних транспортних засобів, завдяки чому час на перевірку вантажу скорочено до 10 хвилин.

«Автоматичне сканування без участі співробітників це суттєве скорочення часу на перевірку вантажу, а також крок до викорінення корупції», – підкреслив Олексій Гончарук та додав, що ефективна й безперебійна робота сканерів на митниці означатиме збільшення надходжень до держбюджету.

Сканери вже працюють на пунктах пропуску в Ягодині, Краковці, Раві-Руській, Шегинях, Ужгороді, Чопі, Порубному.