В Умані відбудеться кущове навчання підготовки проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкащини-2023

Дата: 29.01.2020 10:57

Фото без описуВ рамках розробки Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки (далі - Стратегія) розпочато роботу над Планом реалізації Стратегії на період 2021-2023 роки (далі - План реалізації).

Наразі здійснюється збір проектних ідей до Плану реалізації (кінцева дата подання - 10 лютого 2020 року). Проектні ідеї будуть спрямовані на впровадження 3-х ключових напрямів Стратегії:

1.        ЕКОНОМІКА: високотехнологічна, продуктивна, експортоорієнтована.

2.        ЛЮДИ: професійні, адаптивні, згуртовані.

3.        ВИСОКА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ: екологія, безпека, інфраструктура.

Також проектом Стратегії передбачено впровадження 2-х напрямів смарт-спеціалізації: агропромисловий комплекс та ІТ-сектор.

З метою підвищення якості проектних ідей, що будуть подані зацікавленими суб’єктами регіонального розвитку, в області проводяться кущові навчання щодо підготовки проектних ідей. Організатори навчань - Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації та Черкаська агенція регіонального розвитку.

Мета навчань - поінформувати про стратегічні пріоритети розвитку регіону на період 2021-2027 роки, про переваги від напрацювання проектних ідей для реалізації даних пріоритетів, про можливі джерела фінансування проектів; сформувати в учасників навчань навички з розуміння проектного підходу та проектного менеджменту.

Цільова аудиторія навчань - представники районних державних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, сіл, селищ та міст Черкаської області, а також представники громадських організацій, місцевих осередків об’єднань/асоціацій бізнесу.

Запрошуємо взяти участь у четвертому кущовому навчанні, яке відбудеться 30 січня 2020 року за адресою: м.Умань, площа Соборності, 1 (Уманська міська рада, 4 поверх). Початок заходу - о 11:00.

Звертаємо увагу: для участі у навчанні необхідно зареєструватись за посиланням: http://bit.do/reyestraciya-uman

ПРОГРАМА кущових навчань щодо підготовки проектних ідей  до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021 – 2023 роки