Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Уманщина має стати одним із “магнітів” для інвестицій та туризму, – Роман Боднар

Переглядів: 336

Уманщина має стати одним із “магнітів” для інвестицій та туризму, – переконаний голова Черкаської ОДА Роман Боднар. Спільно із керівництвом міста, району та представниками релігійних громад хасидів очільник області провів робочу нараду.

Як результат – стартувало напрацювання “дорожньої карти” щодо розроблення проекту історико-культурного центру навколо могили цадика Нахмана, до якої щороку приїздять десятки тисяч прихильників хасидизму.

– Це питання перебуває в полі зору Президента України. Ми ставимо перед собою стратегічну ціль – створення сприятливих умов для притоку інвестицій. При цьому на місцях маємо відпрацювати наші тактичні дії  щодо усунення юридичних колізій. Створений у майбутньому історико-культурний центр має відповідати санітарним, протипожежним та екологічним нормам. У нашому фокусі – забезпечення правопорядку та безпека і жителів міста, і туристів. Спільно пропрацюємо механізми дотримання цих важливих складових якості життя, – зазначив Роман Боднар.

За необхідності внесення змін до законодавства керівник області готовий ініціювати пропозиції до комітетів Верховної Ради.

Роман Боднар запланував провести в Умані розширену нараду за участю представників усіх іудейських релігійних громад, контролюючих та правоохоронних органів, керівництвом області, міста та району. Аби напрацювати конструктивні рішення, які сприятимуть розвитку регіону, покращенню туристичного та інвестиційного клімату, вирішенню комунальних та містобудівних питань Умані, проблему наповнення місцевих бюджетів.

Нагадаємо, що Офіс Президента започаткував проект “Магніти України”. Подані пропозиції відбитратиме Президент України, Прем’єр-міністр, експерти та експертні спільноти, місцева влада та громади, міжнародні та українські інвестори, меценати та український народ. Критерії відбору можна переглянути за посиланням: https://umagnets.org/« повернутися до списку новин