У Косенівці готуються до відкриття парку

Дата: 04.02.2020 17:10

3 лютого у селі Косенівка відбулося виїзне засідання робочої групи з підготовки заходів щодо відкриття новозбудованого парку.

Участь у ньому взяли голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк, голова районної ради Оксана Супрунець, помічник народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова, сільський голова Олександр Дементьєв, директор Косенівського НВК, депутат районної ради Людмила Кузьменко, працівники сільської ради, педагогічний колектив НВК.

Робоча група вирішила спільно з відкриттям парку організувати районний фестиваль та обговорила організаційні питання, зокрема представлення в урочистостях територіальних громад району, забезпечення охорони правопорядку, безпеки руху та медичного супроводу в місцях проведення масових заходів.