Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Голова РДА Світлана Волошенюк провела зустрічі з сільськими головами

Переглядів: 514

Голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк провела зустрічі з головами об'єднаних територіальних громад та сільськими головами за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Персонально з кожним очільником територіальної громади обговорювалися питання про належне функціонування закладів освіти та медицини, соціальний захист населення. Зокрема, мова йшла про забезпечення шкільного харчування, харчування в центральній районній лікарні, безкоштовними медикаментами хворих, пільговим перевезенням, а також вирішення інших нагальних проблем.

Усі ці питання безпосередньо впливають на якість життя людей, тому голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк наголошувала, що в сільських бюджетах мають бути передбачені відповідні видатки.

«Багато питань закриваємо з районного бюджету. Медицина, освіта, соціальний захист – це основні наші статті видатків. Але без взаємодії із сільськими радами (при чому, єдиної і постійної) – дуже важко говорити про ефективну і безперебійну роботу цих галузей. Звичайно, в кожного різні бюджетні можливості, але, переконана, спільно ми зможемо закривати всі проблемні питання, щоб життя людей в Уманському районі було комфортним», - сказала Світлана Волошенюк.

 

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА

 « повернутися до списку новин