В області відбирають екопроекти

Дата: 06.02.2020 17:18

Екологічні проекти, які реалізовуватимуть коштом природоохоронного фонду області, розпочали відбирати на Черкащині. На засіданні робочої групи з питань природоохоронних заходів під головуванням заступника очільника області Дмитра Ляшова та за участі заступника голови ОДА Юрія Безщасного погодили реалізацію семи проектів.

Зокрема, погодили втілення проектів на майже 24 млн грн. Надалі відбір продовжать. Зокрема, розглянуть проекти від управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

– Наша мета – не гнатися за кількістю, а профінансувати ті екопроекти, які матимуть максимально позитивний ефект для жителів Черкащини, – наголосив Дмитро Ляшов. –  Цього року бюджет природоохоронного фонду області сягає 20,5 млн грн. Ще понад 13 млн грн – залишок з минулого року. Тож, фактично, цьогоріч можемо реалізувати проектів на 34 млн грн за умови їхньої якості та актуальності.