Голова Уманської РДА Світлана Волошенюк провела засідання комісії у справах дітей

Дата: 07.02.2020 16:40

7 лютого відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провела голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк. На розгляд виносилося 14 питань, які стосувалися також Паланської, Ладижинської та Дмитрушківської територіальних громад.

Для максимально обєктивного прийняття рішень на засідання були запрошені очільники територіальних громад, представники закладів освіти, власне самі зацікавлені особи.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Камінська детально проаналізувала кожен випадок. Зокрема, було розглянуто житлові питання: щодо надання дозволів на придбання житла на ім’я малолітньої дитини, продаж будинку, де зареєстровані та проживають малолітні діти, надання дозволу неповнолітньому на продаж квартири. Також серед питань – про стан утримання малолітніх дітей у родині, про визначення годин зустрічей батька з дитиною, про визначення місця проживання дітей, про встановлення опіки над малолітніми дітьми. На жаль, не обійшлося і без болючого питання про позбавлення батьківських прав.

По кожному питанню комісія прийняла виважені рішення виключно в інтересах дітей.

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА