Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Перевірено якість надання соціальної послуги догляду вдома в селах Коржова та Степківка

Переглядів: 483

Для покращення соціального обслуговування та забезпечення якісних умов життя людей незалежно від місця проживання територіальний центр проводить робочі виїзди в села району. Основна мета – зустріч із літніми мешканцями, які перебувають у важких життєвих обставинах та потребують постійної сторонньої  допомоги.       

5 та 6 лютого завідувачем відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Сановською Ю. А. здійснено перевірку роботи соціальних робітників по селах Коржова  та   Степківка, що надають послугу догляду вдома особам похилого віку за місцем їх проживання.

Соціальною послугою догляду вдома охоплено 10 жителів с. Коржова та 9 жителів с. Степківка. В ході відвідування проведено обстеження умов проживання підопічних та опитування підопічних щодо якості отриманої послуги догляду вдома.

При перевірці соціальним робітникам та підопічним терцентру надана методична допомога та консультації з питань надання соціальної послуги догляду вдома.

Отримувачі соціальних послуг задоволені змістом соціальної послуги, строками її надання та якістю. Скарг, зауважень, пропозицій щодо надання соціальної послуги не надходило.

 

 

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району« повернутися до списку новин