Проведено зональні змаганя на Кубок пам’яті І. Д. Черняховського

Дата: 24.02.2020 15:44

З метою вшанування пам’яті генерала армії, двічі Героя Радянського Союзу Івана Черняховського 23 лютого було організовано та проведено змагання з волейболу серед чоловіків. Участь взяли збірні команди з 11 сіл району.

Команди зіграли в трьох зонах, ігри проходили за коловою системою до двох перемог. В Кочубіївській ЗОШ змагалися команди сіл Кочубіївка, Городецьке, Юрківка та Бабанка. За підсумками ігор з переможним результатом у  8 очок першість вибороли гравці с. Кочубіївка. У Ладижинській зоні у змаганнях між збірними сіл Ладижинка, Городниця та Паланка перемогу здобула команда с. Паланка. У Родниківській ЗОШ зустрілися команди сіл Родниківка, Собківка, Іванівка та Ладижинка. З результатами у 7 очок турнірну таблицю очолили волейболісти с. Родниківка та с. Іванівка.

Отже, за результатами зональних змагань, на вболівальників чекає захоплюючий фінал за участі 4 сильніших команд району – волейболістів із сіл Кочубіївка, Паланка, Родниківка та Іванівка.

Відділ освіти, молоді і спорту Уманської РДА