Творчий колектив із Родниківки взяв участь в обласному огляді-конкурсі

22 лютого колектив «Веселі кумоньки» Родниківського сільського будинку культури взяв участь у кущовому обласному огляді-конкурсі народних аматорських театрів, народних аматорських театрів малих форм, аматорських театральних колективів та аматорських театрів малих форм «Яскраво, красиво, натхненно творчі несемо надбання», який відбувся в м. Христинівка.

Під час огляду-конкурсу наші артисти продемонстрували сценку-мініатюру за мотивами оповідань про бабу Параску і бабу Палажку письменника Івана Нечуй-Левицького. Роль Параски виконувала Вєтрова Олена, Палажки – Юхименко Наталія.

За допомогою акторської гри артисти передали непрості сусідські стосунки,  колорит української жінки – веселої, сварливої, дотепної.