Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Проведено засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

Переглядів: 287

24 лютого під керівництвом першого заступника голови Уманської райдержадміністрації Сергія Жорницького проведено засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

Комісія діє для тих молодих людей, які бажають проходити військову службу, але не можуть цього зробити через релігійні переконання та приналежність до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю. Для них передбачено проходження альтернативної (невійськової) служби, що регулюється Законом України «Про альтернативну (невійськову) службу» та Положенням про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.1999 № 2066.

У склад комісії входять представники військкомату, управління соціального захисту населення, районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, відділу освіти, молоді та спорту, сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, центральної районної лікарні та інших установ району.

На засіданні було розглянуто 2 питання: про припинення альтернативної (невійськової) служби у зв’язку з закінченням строку її проходження та направлення для проходження альтернативної (невійськової) служби громадян, які виявили бажання її проходити.

Комісія ретельно вивчила подані документи і, розглянувши питання порядку денного, прийняла відповідні рішення.

 

За інформацією управління праці та соціального

захисту населення райдержадміністрації

 

 

 « повернутися до списку новин