Уманська районна федерація футболу визнана найкращою в Черкаській області

Дата: 28.02.2020 09:54
Кількість переглядів: 1020

27 лютого 2020 року управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, обласним центром "Спорт для всіх" та відділенням НОК України у Черкаській області в приміщенні Черкаської обласної філармонії було організовано і проведено обласне спортивне свято «Спортивне сузір’я – 2019».

На свято запрошено начальників структурних підрозділів, кращих спортсменів та тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту, кращих  спортсменів-ветеранів, меценатів спорту, молодих спортсменів та представників кращих спортивних шкіл та федерацій.

За підсумками 2019 року Уманська районна федерація футболу визнана найкращою в Черкаській області.

Бориса БОНДАРЯ, начальника відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА та Юлію Танасійчук, представника районної федерації футболу, нагороджено Кубком за І місце в обласному конкурсі-огляді на кращу організацію роботи з розвитку футболу серед спортивних організацій області та надано сертифікат на суму 80 000 гривень для придбання комплектів ігрової форми та спортивного інвентарю.

Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь