За Кубок пам’яті І.Д.Черняховського змагалися жіночі команди

Дата: 02.03.2020 15:21

З метою вшанування пам’яті генерала армії, двічі Героя Радянського Союзу Івана Черняховського 1 березня в спортивній залі Родниківської ЗОШ було проведено змагання з волейболу серед жіночих команд. Участь взяли збірні команди із 5 сіл району: Родниківка, Собківка, Паланка, Іванівка та Городецьке.

Ігри проходили за коловою системою до двох перемог. За підсумками змагань, з переможним результатом у  всіх іграх, набравши 12 очок, очолили турнірну таблицю гравці із с. Родниківка. Поступившись лідеру з результатом у 9 очок, ІІ місце посіла жіноча команда с. Іванівка, ІІІ – збірна с. Городецьке (6 очок).

Кращими гравцями турніру визнано Смілянець Наталію (с. Городецьке), Галочку Анастасію (с. Іванівка) та Суворову Юлію (с. Родниківка).

Дівчат привітав і нагородив начальник відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА Борис Бондар. Командам та гравцям вручено грамоти та подарунки, переможця відзначено кубком.

Дякуємо гравцям за цікаву гру та бажаємо подальших спортивних перемог!

Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА