Світлана Волошенюк взяла участь у засіданнях постійних комісій районної ради

Дата: 05.03.2020 12:53

У рамках підготовки до чергової сесії Уманської районної ради цими днями відбулися засідання ряду профільних постійних комісій, а також президії районної ради. В них взяли участь голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк, перший заступник голови РДА Сергій Жорницький, керівники та спеціалісти структурних підрозділів РДА.

Сесія відбудеться 10 березня, на ній заплановано розглянути більше двох десятків питань. Зокрема:

- Про затвердження  звіту з виконання районного бюджету Уманського району за 2019 рік

- Про виконання Програми економічного і соціального розвитку за 2019 рік

- Про внесення змін до програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг

- Про внесення змін до районної  комплексної програми «Турбота»  на 2014-2020 роки.

- Про інформацію начальника Уманського районного відділення поліції Уманського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Черкаській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності на території Уманського району.