76 років тому Уманщина була визволена від нацистських загарбників

Дата: 10.03.2020 09:57

Запеклі бої за визволення Уманського району в період Другої світової війни розпочалися 7 березня і завершилися успіхом 10 березня далекого 1944 року. З нагоди цієї визначної події десятого весняного дня голова районної державної адміністрації Світлана Волошенюк, голова районної ради Оксана Супрунець, працівники райдержадміністрації та районної ради спільно з громадою міста Умань поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Героям АТО.

«З вдячністю згадуючи тих, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, відомих і невідомих героїв визвольних боїв, всіх ветеранів Другої Світової війни, ми схиляємо голови перед їх вічним подвигом. Світла пам’ять і вічна слава героям, загиблим за звільнення нашого краю!», - сказала голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк.

Мужність і відвага, героїзм і нескореність духу наших визволителів назавжди залишаться прикладом для наступних поколінь.