Відбулись фінальні змагання на кубок пам'яті І. Д. Черняховського

Дата: 10.03.2020 15:29

9 березня в Кочубіївській ЗОШ відбулись фінальні змагання з волейболу  на кубок пам'яті І.Д.Черняховського. У змаганнях взяли участь найсильніші команди чоловіків району – команди з сіл Паланки, Кочубіївки, Іванівки та Родниківки.

Ігри відбувались за коловою системою, до двох перемог. Набравши 9 очок, беззаперечним лідером турніру стала команда с. Кочубіївка, ІІ місце – с. Паланка, ІІІ – с. Іванівка. Найкращими гравцями визначено Бєлоуса Кирила (с. Іванівка), Джабарова Джамалудіна (с. Паланка) та Степовика Назарія (с. Кочубіївка).

Команди і гравців привітав і нагородив грамотами та цінними подарунками начальник відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА Борис Бондар, переможцю вручено кубок.

Бажаємо учасникам подальших успіхів у спортивних турнірах.