Скоординували дії в умовах надзвичайної ситуації

Сьогодні, 17 березня, голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк провела ряд нарад з приводу введення обмежувальних заходів для попередження поширення коронавірусу COVID-19.

Зокрема, були проведені зустрічі з керівниками медичних установ, закладів освіти, усіма правоохоронними органами району, а також із перевізниками.

Нагадаємо, наразі на території району запроваджено ряд обмежувальних заходів. Закрито заклади освіти, культури, ресторани, заклади громадського харчування, розважальні заклади, ринки, заборонено проведення масових заходів. Водночас, медичні служби акумулюють резерви, а правоохоронні органи перейшли на роботу в посиленому режимі.

Окрім того, Кабінет Міністрів сьогодні ухвалив рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України, тому це відобразиться і на перевезеннях в районі. Але підвезення медичних працівників із населених пунктів району до місць роботи буде забезпечено.

Найважливіше для недопущення поширення коронавірусу – це максимальна ізоляція людей, - наголошувала Світлана Волошенюк. З детальними розясненнями голова РДА звернулася до населення району через радіо «Голос громади», яке можна почути в ефірі сьогодні з 18:00 до 20:00 на FM-хвилі 101.0 із повтором завтра, 18 березня, з 7:00 до 9:00 год.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності,

документообігу та управління персоналом апарату Уманської РДА