Про готовність Уманщини до поширення коронавірусу розповіли на медіа-брифінгу

Дата: 20.03.2020 08:00

19 березня на базі Уманської центральної районної лікарні проведено брифінг для засобів масової інформації з питань готовності до поширення коронавірусної інфекції в районі.

Учасниками брифінгу стали заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Лесюк, голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк, голова районної ради Оксана Супрунець, голови Паланської, Дмитрушківської, Ладижинської об'єднаних територіальних громад, директор КНП «Уманська центральна районна лікарня» Інна Добрянська, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Новаківський, начальник Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Качанова.