З районного бюджету виділено додаткові кошти на заходи з протидії COVID-19

Дата: 20.03.2020 14:45

Фото без опису20 березня відбулася позачергова сесія Уманської районної ради, в якій взяла участь голова районної державної адміністрації Світлана Волошенюк.

На сесію, яку провела голова районної ради Оксани Супрунець,  виносилися питання про внесення змін до Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» на 2020-2021 роки та про зміни до районного бюджету на 2020 рік. Шляхом перерозподілу видатків районного бюджету 1,215 млн грн спрямовано для забезпечення готовності медичних закладів району до роботи в умовах ускладнення епідемічної ситуації. Також програмою передбачено співфінансування медичних установ району об'єднаними територіальними громадами Уманщини.

Окрім того, депутати ухвалили звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення КНП «Уманська центральна районна лікарня» необхідним обладнанням, зокрема: апаратами штучної вентиляції легенів, кисневими концентраторами, тест-системами, пересувними рентген-апаратами, безконтактними термометрами, пульсоксиметрами, захисною екіпіровкою – костюмами із водонепроникного матеріалу, окулярами, масками, рукавичками, бахілами, масками-респіраторами.