Громади Уманщини об’єднали зусилля для боротьби з COVID-19

Громади населених пунктів Уманщини ніколи не залишалися осторонь реалізації важливих соціальних проектів, вирішення серйозних проблем та ліквідації надзвичайних ситуацій в районі. Тож і в боротьбі з надзвичайною ситуацію медико-біологічного характеру – поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 – також не залишилися осторонь.

Станом на 24 березня 2020 року із сільських бюджетів перерахували кошти на благодійний рахунок КНП «Уманська центральна районна лікарня» Уманської районної ради такі сільські ради:

1. Шаринська
  2. Фурманська
  3. Полянецька
  4. Ропотуська
  5. Вільшанослобідська
  6. Сушківська
  7. Антонівська
  8. Іванівська
  9. Рогівська
  10. Степківська
  11. Піківецька
  12. Посухівська

Також прийняли рішення про перерахування коштів такі селищна й сільські ради:

1. Бабанська
  2. Танська
  3. Доброводівська
  4. Коржівська
  5. Коржовокутська
  6. Оксанинська
  7. Свинарська
  8. Краснопільска
  9. Черповодівська

Окрім того, передбачила кошти Паланська об'єднана територіальна громада.

Уманська районна державна адміністрація та КНП «Уманська центральна районна лікарня» щиро дякують усім за небайдужість! Кошти будуть спрямовані на придбання обладнання та медикаментів, необхідних для лікування хворих на COVID-19. А отже, допоможуть зберегти здоров'я чи навіть життя нашим співгромадянам!