Резерви для боротьби з COVID-19 в Уманській ЦРЛ збільшуються завдяки представникам бізнесу

Дата: 27.03.2020 14:56

Фото без описуРезерви для боротьби з коронавірусом COVID-19 в Уманській центральній районній лікарні збільшуються завдяки небайдужим представникам бізнесу.

Благодійний фонд, в який увійшли Медичний центр «ВІКТОРІЯ», ООО «Рост», Будівельний супермаркет «Євродім», ПРАТ «Світ меблів – Україна», Оптово-роздрібна база «Будкомфорт», ЖК «Греків ліс», ПОСП «Уманський тепличний комбінат», ТОВ «Сервісагро-Умань», ПП «Бетон Компаньон Групп», Продовольча база «ГРАНД», ПрАТ «Укрзерноімпекс», а також Юрій Притула, Валентин Нікогда, Володимир Мовчан, Сергій Поліщук, закупили та передали  Уманській ЦРЛ:

- кардіомонітори – 4 шт.

- пульсоксиметр – 1 шт.

- дихальні  контури – 10 шт.

- захиснi рамки-шоломи – 32 шт.

- окуляри захиснi – 15 шт.

- маски FFP3 «Бук-3» – 130 шт.

- костюми Л-1 – 16 шт.

- антибіотики – 600 флаконів.

Уманська районна державна адміністрація та КНП «Уманська центральна районна лікарня» щиро дякують за необхідну допомогу. Згуртованість і взаємодія, людська чуйність і доброта стануть запорукою успішної протидії пандемії!