Спільнодія Уманщини: здолати COVID-19

Дата: 08.04.2020 14:33

Нові поповнення резервів для боротьби з коронавірусом COVID-19 в Уманській центральній районній лікарні!

Благодійний фонд, у який входять Медичний центр «ВІКТОРІЯ», Група компаній «ДИКУН», ПОСП «Уманський тепличний комбінат», Будівельний супермаркет «Євродім», ПРАТ «Світ меблів – Україна», ОРБ «Будкомфорт», Маршрут «Умань-Київ» від Обеліску Слави, ЖК «Греків ліс», ТОВ «Рост», ТОВ «Сервісагро-Умань», ПП «Бетон Компаньон Групп», Продовольча База «ГРАНД», ПП «Укрзерноімпекс», ТОВ «Експрес Сервіс», ТОВ «Інвест Агро», ТОВ «Октан», ФОП «Поліщук», ФОП «Подольський», ФОП «Кокодзей», Юрій Притула, Валентин Нікогда, Володимир Мовчан, закупили та передали  Уманській ЦРЛ:

- 30 ізоляційних костюмів;

- 200 захисних екранів;

- 11 редукторів до кисневих балонів;

- 200 респіраторів "Бук" FFP3;

- 20 експрес-тестів на COVID-19.

Уманська районна державна адміністрація та КНП «Уманська центральна районна лікарня» щиро дякують небайдужим представникам бізнесу за необхідну допомогу. Разом ми зможемо ефективно протидіяти пандемії!