Минулого тижня рятувальники ліквідували майже 130 надзвичайних подій на Черкащині

Дата: 13.04.2020 10:41

Впродовж минулого тижня з 06.04 до 13.04 підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області забезпечили реагування на надзвичайні події та ліквідацію їх наслідків, проведення інших рятувальних заходів. Зокрема за цей час в області зареєстрували 129 надзвичайних подій, на які забезпечили реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення.

Ліквідовано 89 пожеж, під час яких рятувальниками не допущено знищення вогнем 39 будівель та 3 одиниць техніки. На пожежах загинула 1 особа. Орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 3 млн. 177 тис. грн.

Саперами аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучено та знищено 22 вибухонебезпечних предмети часів минулих війн.

Підрозділи Управління 4 рази залучались на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод.

На водних об’єктах зареєстровано 2 пригоди, під час яких 2 особи загинуло.

2 рази рятувальники виїздили на проведення демеркуризації приміщень, де стався розлив ртуті.

Допомога населенню надавалась 5 разів, ще 2 рази тваринам.