Директора ПП «Рогова» Дмитра Однокінного відзначено Почесною грамотою

Дата: 14.04.2020 14:29

Голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк спільно із заступником голови районної ради Петром Бабкіним вручили Почесну грамоту директорові ПП «Рогова» Однокінному Дмитрові Лукичу за трудові досягнення, активну громадську діяльність та з нагоди його 70-ліття.

Дмитро Однокінний має трудовий стаж понад 50 років, з них на керівних посадах – 38 років. З 2009 року очолює приватне підприємство «Рогова» с. Рогова. Він знаючий спеціаліст, ініціативний, втілює в господарстві передові технології сільськогосподарського виробництва.

Дмитро Лукич постійно обирається депутатом Рогівської сільської ради, живе проблемами села та жителів с. Рогова, завжди долучається до вирішення усіх соціально-економічних питань як населеного пункту, так і загалом Уманського району.

У 2019 році був нагороджений Почесною відзнакою Уманської районної ради «За заслуги перед Уманщиною».

Голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк привітала ювіляра, побажавши йому усіх життєвих гараздів, подякувала за плідну трудову діяльність, а також за сприяння у вирішенні різних питань розвитку Уманщини.