Директора ПП «Рогова» Дмитра Однокінного відзначено Почесною грамотою

Голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк спільно із заступником голови районної ради Петром Бабкіним вручили Почесну грамоту директорові ПП «Рогова» Однокінному Дмитрові Лукичу за трудові досягнення, активну громадську діяльність та з нагоди його 70-ліття.

Дмитро Однокінний має трудовий стаж понад 50 років, з них на керівних посадах – 38 років. З 2009 року очолює приватне підприємство «Рогова» с. Рогова. Він знаючий спеціаліст, ініціативний, втілює в господарстві передові технології сільськогосподарського виробництва.

Дмитро Лукич постійно обирається депутатом Рогівської сільської ради, живе проблемами села та жителів с. Рогова, завжди долучається до вирішення усіх соціально-економічних питань як населеного пункту, так і загалом Уманського району.

У 2019 році був нагороджений Почесною відзнакою Уманської районної ради «За заслуги перед Уманщиною».

Голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк привітала ювіляра, побажавши йому усіх життєвих гараздів, подякувала за плідну трудову діяльність, а також за сприяння у вирішенні різних питань розвитку Уманщини.