Звернення голови Уманської РДА Світлани Волошенюк з приводу дотримання обмежень на травневі свята

Дата: 30.04.2020 16:54

Фото без описуШановні жителі Уманщини! З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб“ зі змінами, на виконання протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 30.04.2020 № 21, місцевою комісією Уманської районної державної адміністрації прийнято рішення:

- рекомендувати органам місцевого самоврядування запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо перебування громадян  в громадських місцях у період з 00 год. 00 хв. 1 травня до 6 год. 00 хв. 4 травня 2020 року  та з 00 год.00 хв.  9 травня 2020 хв. до 6 год. 00 хв.  12 травня 2020 року.

Тож наполегливо прошу громадян у період святкових та вихідних днів дотримуватись обмежувальних заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Бережіть себе і будьте здоровими!