Товариство Червоного Хреста є партнером держави в реалізації гуманітарних програм
З нагоди Міжнародного дня Червоного Хреста, який відзначається 8 травня, відбулася зустріч голови Уманської районної державної адміністрації Світлани Волошенюк з головою Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентиною Чорною.
Співпраця з масовою громадською організацією, яка діє сьогодні в 196 країнах світу, надзвичайно актуальна. Товариство Червоного Хреста є партнером держави в реалізації гуманітарних програм, має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та здійснює свою діяльність на підставі Законів України.
Програми та благодійні проекти Товариства спрямовані на:
- сприяння державі в наданні гуманітарної допомоги при виникненні надзвичайних ситуацій;
- навчання населення навичкам надання першої домедичної допомоги;
- протидія поширенню небезпечних інфекційних захворювань;
- надання натуральної, матеріальної, інформаційної допомоги населенню;
- робота зі студентською та учнівською молоддю, залучення до волонтерства.
При зустрічі обговорено актуальні напрямки взаємодії районної адміністрації та її підрозділів з Червоним Хрестом, зокрема при поширенні коронавірусу, та продовження напрацьованих програм і проєктів. Важливою залишається спонсорська підтримка благодійної діяльності міськрайонною організацією.
З нагоди Міжнародного дня Червоного Хреста Світлана Волошенюк подякувала голові міськрайонної організації Валентині Чорній та всім, хто співпрацює з благодійною організацією в ім’я процвітання гуманізму та доброчинності - керівникам первинних осередків Червоного Хреста, благодійникам, волонтерам, активістам, донорам крові, корівникам колективів та підрозділів з різною формою власності, потенційним членам Товариства, побажала й надалі залишатися вірними своїм принципам і сторицею отримувати навзамін зроблене добро.