До дня Європи Департамент ОДА оголосив фотоконкурс

Дата: 13.05.2020 16:51

Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА долучається до святкування дня Європи. Тут оголосили фотофлешмоб #Символи_Європи.

Щоб стати учасником конкурсу, сфотографуйте місце чи об’єкт в Черкаській області, які, на Вашу думку, є символами або просто нагадують про країни Європи. Це може бути будь-що: будівля, статуя, інсталяція, тематична кафешка, експонат в музеї і т.д. Далі зробіть короткий допис до фото з поясненням, що на Вашому фото нагадує Європу (не більше 2-х речень) та запостіть цей допис з хештегом #Символи_Європи на своїй Facebook сторінці;

Підпишіться на сторінку Департаменту та чекайте результатів.

Приймають фото до 31 травня 2020 року (включно). Переможців оголосять 8 червня 2020 року на сторінці Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Переможець отримає: еко-чашку з лімітованої колекції, туристичну карту «Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ», буклет «Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ».

Увага! Департамент залишає за собою право в подальшому використовувати фото, які беруть участь у флешмобі.

Загалом до дня Європи в області відбудуться такі заходи: