Про послаблення карантинних обмежень в Уманському районі

Дата: 25.05.2020 19:05
Кількість переглядів: 1961

25 травня голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк провела засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, на якому розглянули питання „Про організацію в районі карантинних заходів у період з 22 травня 2020 року“.

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2020 № 392 „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів“, враховуючи епідситуацію по захворюваності на COVІD-19 та ГРВІ в Уманському районі, а також можливості району для забезпечення послаблення карантинних заходів, місцева комісія вирішила взяти до відома рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Черкаської облдержадміністрації про:
- продовження карантину на території Черкаської  області до 22 червня 2020 року;
- послаблення протиепідемічних заходів на території Черкаської  області з 22 травня 2020 року відповідно до ПКМУ від 21.05.2020 № 392 „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів“.
Втім, послаблення протиепідемічних заходів в Уманському районі наразі не застосовується до відвідувань дошкільних закладів освіти та пасажирських перевезень. Важливим чинником, що брався до уваги при прийнятті рішення членами комісії, став саме безпековий, адже відновлення роботи закладів освіти для наймолодших,  а також перевезень, якими користується значна кількість людей пенсійного віку, є великим ризиком.
Для забезпечення підготовки діяльності дошкільних навчальних закладів, пасажирських перевезень у межах району в умовах карантину, з урахуванням вимог вище зазначених постанов Кабінету Міністрів України, а також постанов Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 22-25, у кожному населеному пункті будуть утворені спеціальні комісії. Рішення про послаблення карантинних обмежень щодо роботи дошкільних закладів та пасажироперевезень будуть переглянуті місцевою комісією 1 червня  2020 року.