Центр дитячої та юнацької творчості організував дистанційний Chidren-FEST «Територія дитинства»

Дата: 03.06.2020 15:35

Фото без описуТрадиційно  День захисту дітей і початок літніх канікул в Уманському районі святкували у великому дружньому колі, але цей рік вніс певні   корективи. Проте, дорослі подбали, щоб цей день пройшов для підростаючих громадян весело, творчо і незабутньо! До Дня захисту дітей творчим колективом районного центру дитячої та юнацької творчості організовано дистанційний фестиваль Chidren-FEST «Територія дитинства».

Для цікавого дозвілля дітям було запропоновано 11 кроків: створити власну найкрутішу ілюстрацію, колаж, малюнок «Моє щасливе дитинство»; влаштувати караоке; організувати динамічний  спортивний батл  з батьками; зіграти інтелектуальну гру; влаштувати найдрайвовіше домашнє диско; стати учасником домашнього  кінофестивалю; влаштувати кулінарний батл батьки-діти; стати організатором вечірки; спланувати тур вихідного дня;  долучитись до святкового челенджу «Веселий смайлик» і створити власноруч неповторні сувеніри на будь-який смак.

В рамках фестивалю педагоги позашкільного закладу розробили ряд різноманітних  тематичних та доступних майстер-класів:

• виготовлення підставки під телефон «Кіт Саймон», керівник гуртка «Чарівна глина» Ірина Романчук;
  • виготовлення динамічної іграшки «Більбоке», керівник гуртка «Народні ремесла» Алла Грицик;
  • виготовлення декоративної підвіски «Мелодія моря», керівник гуртка «Народні ремесла» Людмила Рабінчук;
  • створення композиції «Квіти радісного сьогодення», керівник Студії образотворчого мистецтва» Ірина Вовнянко;
  • створення вітальної листівки «Привіт, канікули», керівник гуртка «Робимо своїми руками» Ольга Ткаченко;
  • виготовлення іграшки-антистресу «Веселий смайлик», керівник гуртка «Умілі пальчики» Любов Будченко;
  • динамічна руханка, керівник гуртка «Футбол» Максим Колесник.
  • вихованці театрального гуртка «Вербиченька» підготували тематичну презентацію «Права та обов’язки дітей», керівник Оксана Кифорук.

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, щоб вони росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Уманський районний центр дитячої та юнацької творчості