Світлана Волошенюк взяла участь у засіданнях постійних комісії районної ради

Дата: 12.06.2020 16:02

З метою підготовки питань до чергової сесії Уманської районної ради 11 червня відбулися засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та комунальної власності, а також комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та засобів масової інформації. В засіданнях взяла участь голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк.

На комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та засобів масової інформації, зокрема, розглянуті питання:

- про хід виконання районної програми розвитку дошкільної освіти на 2018- 2022 роки;

- про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на  2014-2020 роки;

- про внесення змін до програми соціального захисту дітей, які потрапили в складні життєві обставини, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2016-2020 роки;

- про організацію та якість надання освіти у навчальних закладах Уманського району в умовах дистанційного навчання;

- про створення наглядових рад КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Уманська центральна районна лікарня».

Серед розглянутих на бюджетній комісії питань - внесення змін до таких програм: Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням  автомобільних доріг загального користування місцевого значення по Уманському району на 2020 рік та комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки. Обговорено внесення змін до районного бюджету на 2020 рік та звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2020 року. Також ряд питань стосувалися управління об’єктами комунальної власності.