Про організацію роботи щодо подолання соціального сирітства в районі

Дата: 12.06.2020 16:08

Однією з форм роботи служби у справах дітей райдержадміністрації по запобіганню соціального сирітства є обстеження умов проживання сімей, які потрапили в складні життєві обставини. Упродовж тижня вивчено умови проживання всіх неблагополучних сімей, які мешкають у с. Косенівка, с. Танське, с. Доброводи, с. Аполянка, с. Свинарка, с. Бабанка та с. Оксанина.

Робочою групою у складі представників служби у справах дітей, спеціалістів районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за участі інспектора ювенальної превенції районного відділу Національної поліції, сільських голів та директорів шкіл вищевказаних сіл, 10 червня у селі Доброводи та 11 червня в селі Бабанка за підсумками обстежень проведено кущові наради.

Під час засідання обговорено ситуацію з неблагополучними сім’ями у селах. Сільським головам наголошено на необхідності раннього виявлення таких сімей, залучення до роботи працівників шкіл, медичних закладів населених пунктів та громадськості.

Такі ж виїзди з підсумковими нарадами плануються і в інших селах району.

Служба у справах дітей Уманської РДА