Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

На обході міста Умань на автодорозі М-12 завершуються роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття

Переглядів: 220

На обході міста Умань на ділянці км 543+396-км 550+833 автодороги міжнародного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області проводяться роботи з поточного середнього ремонту.

Цього тижня закінчуються роботи із влаштування верхнього, фінішного шару асфальтобетонного покриття на основному проїзді. Вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття влаштовано на всій протяжності ділянки, що ремонтується. Працівниками підрядної організації виконують роботи із відсипання та укріплення узбіччя, влаштування прикромкових лотків, асфальтобетонного покриття тротуарів, бордюрного огородження та з’їздів з автодороги.

Роботи з відновлення дорожнього покриття на об’єкті було розпочато 10 квітня 2020 р. Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 7,437 км. На автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка дорожники працюють без перерви на вихідні.

У рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-12 буде проведено комплекс робіт: регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, укріплення узбіччя та влаштування водовідведення з проїзної частини автодороги, улаштування основи дорожнього одягу, влаштування додаткових смуг, влаштування дорожнього одягу та з’їздів з дороги з двох шарів асфальтобетону, влаштування нових посадкових та зупинкових майданчиків, влаштування освітлення, влаштування дорожньої розмітки та знаків.

Контроль якості проведення ремонтних робіт здійснюється на всіх етапах поточного середнього ремонту спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

 

За інформацією  Прес-служби Черкаської ОДА« повернутися до списку новин