Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Жнивує ФГ «Агрофірма Базис»

Переглядів: 899

Сприятливі погодні умови аграрії Уманщини уже сповна використовують для збирання ранніх зернових. Так, ФГ «Агрофірма Базис» уже збирає озиму пшеницю, перші машини заїхали в тік, і також приступили до збирання ріпаку. Як проходить жнивна кампанія та загалом, чим живе господарство, цікавилась голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк.

Очолює ФГ «Агрофірма Базис» Заслужений працівник сільського господарства, почесний громадянин Уманського району, який має численні відзнаки за заслуги перед Уманщиною, Володимир Осадчий. Саме під його керівництвом протягом 36 років сільськогосподарське підприємство села Кочубіївка пройшло успішний шлях реформування, весь час займаючи лідерські позиції в аграрній сфері району.

Сьогодні агрофірма має в обробітку біля 3 тис. га в селах Кочубіївка та Городецьке. Суворо дотримуються системи сівозміни, мають багато культур зернової та кормової груп.  У співпраці з провідними фірмами насінництва заклали демонстраційні поля із пшеницею, кукурудзою та соняшником.

Поряд з рослинництвом, тут активно розвивають і тваринництво: скотарство, свинарство і в останні роки – вівчарство. Зокрема, поголів’я ВРХ становить понад 660 голів, свиней – 700.

ФГ «Агрофірма Базис» велику увагу приділяє підтримці соціальної сфери, особливо Володимир Осадчий опікується спортом, фінансує футбольні команди. За підтримки підприємства відновлено стадіони в Кочубіївці та Городецькому.« повернутися до списку новин