Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Відбулося засідання земельної комісії

Переглядів: 590

4 серпня відбулося засідання комісії райдержадміністрації по вибору, вилученню (викупу) і наданню земельних ділянок, яке провела голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк. На розгляд виносилося питання щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності, розмішеної в адміністративних межах Ропотуської сільської ради Уманського району.

Як розяснив представник заявника, цільове призначення земельної ділянки площею 0,9513 га змінюється з «ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства». Це необхідно для подальшого будівництва нової автогазозаправної станції. За втрату сільськогосподарської землі законодавство України передбачає відшкодування до місцевих бюджетів.

Розглянувши та обговоривши заяву, комісія надала погодження на затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.

Голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк відзначила велику важливість проектів зі створенням нових робочих місць та, водночас, звернулася до представника інвестора з проханням розглянути можливість реєстрації майбутнього об’єкта саме на Уманщині, щоб податки на доходи надходили власне до наших місцевих бюджетів.

 

 « повернутися до списку новин