#Великебудівництво: ремонт автодороги О241509 Ропотуха – Шарин – Ятранівка

Дата: 14.08.2020 15:58

На автошляхах Уманського району активно продовжуються роботи щодо їх ремонту. З метою перевірки виконання ремонтних робіт у межах програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво 14 серпня перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький здійснив виїзд на  автодорогу О241509 Ропотуха  – Шарин – Ятранівка.

На дорозі місцевого значення від М-05 до села Ропотуха був завершений поточний середній  ремонт. Роботи на цій ділянці автодороги проводив переможець тендеру ТОВ «Комфорт Буд Сервіс», субпідрядною організацією був ВАТ «Уманьавтодор». Протяжність виконаних робіт склала 2.1 км на загальну суму 6,3 млн грн.

Перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький відзначив належне виконання ремонтних робіт, а сільський голова села Ропотуха Олександ Затишняк, в свою чергу, подякував райдержадміністрації за сприяння в ремонті цієї ділянки автодороги.