Світлана Волошенюк оглянула хід будівництва водогону в с. Ропотуха

Дата: 18.08.2020 11:51

Фото без описуУ Ропотусі незабаром здійсниться довгоочікувана подія – відкриття водогону, який забезпечить якісною питною водою всіх жителів села. Хід будівництва оглянула голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк.

Голова РДА поспілкувалася з сільським головою Олександром Затишняком та підприємцем, який виконує роботи – Олександром Білим. Кошти на водогін віднайшли у самій сільській раді, загальна вартість складе майже 2,9 млн грн.

Будівництво розпочали ще у 2019 році, тоді було встановлено водонапірну вежу та прокладено біля 3 км труб. У 2020 році проведено близько 6 км водогону. Нині роботи – на завершальному етапі.

Світлана Волошенюк також поспілкувалася з жителями села. Для них водогін – це надзвичайно важливий об’єкт і реальне покращення якості життя, адже крім власних потреб, потрібно дбати ще й про господарства. Тож люди в приємному очікуванні відкриття такого блага цивілізації на заміну криницям, що висохли.