У школу – з радістю!

Дата: 01.09.2020 17:11

Перше вересня – це завжди довгоочікуване свято і для педагогів, і для учнів і їх батьків, і ще один серйозний крок на шляху наших дітей і молоді до здобуття освіти. Та найбільш очікуваним та хвилюючим цей момент є для тих діток, котрі вперше переступлять поріг навчального закладу та поринуть у світ знань. Саме тому вже традиційно напередодні нового навчального року, Уманський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить районну акцію «У школу – з радістю!».

Метою акції є надання адресної допомоги шкільним приладдям дітям, які виховуються у  категорійних сім'ях.

В ході акції, що тривала в нинішньому році з 25 по 28 серпня,  працівники центру відвідали категорійні сім'ї та вручили шкільне приладдя (альбоми для малювання, кольорові олівці, фарби, кольоровий папір та картон, папки для праці, фломастери, ножиці, олівці, гумки, точилки, лінійки та ін.) для 70 дітей,  зокрема для 12 дітей учасників АТО, 4 дітей з особливими потребами, 1 дитини з внутрішньо переміщеної сім'ї, 10 дітей із багатодітних сімей, 13 дітей із сімей, що потрапили в складні життєві обставини.

За інформацією Уманського районного

центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді