Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

У вересні планують проводити імунізацію диких тварин проти сказу

Переглядів: 473

Уманське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території     м. Умань та Уманського району та відповідно до наказу Держпродспоживслужби України віл 21.08.2020 № 546 «Про організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2020 році» у Черкаській області розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовно у вересні 2020 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм.

Принада є безпечною для людей і тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Враховуючи викладене, райдержадміністрація звертається до населення  з проханням дотримуватися заходів безпеки при виявленні таких принад:

не брати їх руками і не переносити з місця на місце чи забирати додому;

          застерегти дітей  щодо  заборони ігор з ними;

          не розламувати та не розбивати виявлені принади з вакциною.« повернутися до списку новин