Про утворення територіальних виборчих округів з чергових місцевих виборів депутатів Уманської районної ради Черкаської області 25 жовтня 2020 року

Дата: 07.09.2020 12:21

25 жовтня 2020 року"

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої, третьої статті 197, частин першої, третьої, четвертої, сьомої статті 201, пункту 2 частини другої статті 206, Виборчого кодексу України, постанов Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204 "Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів", від 25 серпня 2020 року № 200 "Про Порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів", керуючись статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, Уманська районна територіальна виборча комісія Черкаської області постановляє:

1.      Визначити кількість територіальних виборчих округів з чергових місцевих виборів депутатів Уманської районної ради Черкаської області 25 жовтня 2020 року – 4 (чотири) територіальні виборчі округи.

2.      Утворити територіальні виборчі округи з чергових місцевих виборів депутатів Уманської районної ради Черкаської області 25 жовтня 2020 року згідно з додатком.

3.      Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, а також оприлюднити на веб-сайті Уманської районної державної адміністрації Черкаської області.

4.      Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії.

5.      Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів відділу ведення Державного реєстру Уманської районної державної адміністрації Черкаської області для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Уманської районної

територіальної виборчої комісії                                                   В.І.Моргун

МП

Секретар Уманської районної

територіальної виборчої комісії                                               Л.О.Єрмакова

до постанови Уманської територіальної

районної виборчої  комісії від 05 вересня 2020 року № 8

територіальних виборчих округів з чергових місцевих виборів депутатів

Уманської районної ради Черкаської області

Номер територіального виборчого округу

Опис меж одномандатного виборчого округу

Орієнтовна кількість виборців  в окрузі

1

Уманська міська громада

59398

2

Бабанська селищна територіальна громада, Дмитрушківська сільська територіальна громада, Ладижинська сільська територіальна громада, Маньківська селищна територіальна громада, Паланська сільська територіальна громада.

48396

3

Монастирищенська міська громада, Христинівська міська громада.

52103

4

Жашківська міська громада, Баштечківська сільська територіальна громада, Буцька селищна територіальна громада, Іваньківська сільська територіальна громада.

36875

Голова Уманської районної