Команда Оксанинської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла участь у чемпіонаті Черкаської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

Дата: 12.12.2018 16:02

Фото без описуЧемпіонат Черкаської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях відбувся з 6 по 10 грудня 2018 року в місті Канів.

Змагання у ІІ-й підгрупі велося серед чотирьох команд. Команда  ЦДЮТ «Екстремали», учні Оксанинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Чмиренко Анастасія, Безугла Руслана, Крисюк Кароліна, Жарун Мирослава, Грицищук Анастасія, Балинець Анна) під керівництвом тренера команди – Линюка Михайла Анатолійовича зайняла ІІ загальнокомандне місце на дистанції 2-го класу.

Вітаємо переможців та призерів особистої смуги перешкод:

- старша група – Чмиренко А. (І місце), Безугла Р. (ІІ місце);

- молодша група – Грицищук А. (ІІ місце ).

Вітаємо переможців та призерів командної смуги перешкод: Чмиренко А., Безуглу Р., Жарун М., Крисюк К. (І місце).

Під час проведення змагань діти відчували активну підтримку та турботу за результати їх виступів від учителя – Євдеєвої Яни Миколаївни. Члени команди приклали максимум зусиль для того, щоб досягнути максимального результату. Змагання всім сподобалося та запамяталось. Бажаємо подальших успіхів.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту

Уманської райдержадміністрації