В райдержадміністрації працює виставка до Дня пам'яті жертв Голодомору

Дата: 24.11.2017 16:03

З нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні архівний сектор Уманської райдержадміністрації організував виставку книг, виданих Українським Інститутом національної пам’яті «Національна книга пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні», «Національна книга пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні – Черкаська область», «Голод 1932-1933 років на Черкащині.

Також для ознайомлення усіх відвідувачів державної адміністрації були представлені «Книга пам’яті в документах та спогадах» та «Голодомор 1932-1933 років на Уманщині (очима свідків, мовою документів)», які увібрали в себе документальні свідчення з архівних джерел, свідчення очевидців, а також списки загиблих від голоду.

Окрім того, розміщено для експонування архівні копії документів Державного архіву Черкаської області, приурочені трагічній сторінці історії України.