Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома в населених пунктах Родниківка та Берестівець

Дата: 26.06.2019 16:05

Фото без опису26 червня завідувачем відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Сановською Ю.А. та соціальним працівником відділення Мельник О.Ф. проведено моніторинг роботи соціальних робітників в с. Родниківка та с. Берестівець.

В с. Родниківка працює соціальним робітником Тонкоглас О.А., яка надає соціальні послуги 10 громадянам похилого віку, в с. Берестівець соціальним робітником працює Шведе О.М., яка надає дані послуги 12 громадянам.

При перевірці якості надання соціальної послуги догляду вдома соціальним робітникам та підопічним відділення соціальної допомоги вдома надано методичну допомогу та консультації з питань надання соціальної послуги догляду вдома.

Отримувачі соціальних послуг задоволені змістом соціальної послуги, строками її надання та якістю. Скарг, зауважень, пропозицій щодо надання соціальної послуги не надходило.

Директор терцентру Н.Г. Кицик